Периметр рівностороннього трикутника дорівнює 18 см. Одна з його сторін є основою рівнобедреного

трикутника, периметр якого дорівнює 20 см. Знайдіть сторони рівнобедреного трикутника. Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Саша.

Відповідь:

перша сторона дорівнює 7 см, друга 7 см, третя 6 см.

Пояснення:

Так як трикутник рівносторонній, то кожна його сторона дорівнює іншій стороні AB = AC = BC. То ж, 18 / 3 = 6 (см) — сторона рівностороннього трикутника

Так як у рівнобедреного трикутника дві сторони однакові, тоді

20 - 6 = 14

14 / 2 = 7 (см) — сторона рівнобедреного трикутника

Відповідь: перша сторона дорівнює 7 см, друга 7 см, третя 6 см.