Знайдіть діагональ правильнот чотирикутної призми , якщо бічне ребро пр ами дорівнює 8 см, а

Діагональ бічної грані дорівнює √82 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Ерёмина Катя.

Ответ:

10см

Объяснение:

∆AA1D- прямокутний трикутник.

За теоремою Піфагора:

АD=√(A1D²-A1A²)=√((√82)²-8²)=

=√(82-64)=√18=3√2 см.

АС=АD√2=3√2√2=6см.

∆А1СА- прямокутний трикутник

За теоремою Піфагора:

А1С=√(АА1²+АС²)=√(8²+6²)=10см