Точка В відрізка АС ділить його на дві частини, які відносяться як 1:4. Знайдіть відрізки АВ і ВС,

якщо АС = 40 см. Помогите!

Ответы на вопрос

Отвечает Кузин Дима.

Объяснение:

АВ=х см

ВС=4х см

АС=40 см

АВ+ВС=АС

х+4х=40

5х=40

х=8

АВ=8 см

ВС=4×8=32 см