Кут між висотою і діагоналлю ромба,проведеним з вершини тупого кута,дорівнює 36 градусів.Знайти

кути ромба.

Ответы на вопрос

Отвечает Хабибуллин Артур.

Ответ:

α=108°

β=72°

Объяснение:

α/2=90-36=54°

α=54*2=108°

β=180-108=72°