бісектриса кута а прямокутника авсd перетинає більшу сторону вс у точці к причому ВК:КС=7:3

знайдіть сторони прямокутника, якщо його периметр дорівнює 68см

Ответы на вопрос

Отвечает Редин Саша.

Ответ:

Кут В=90 градусів Трикутник АВК- рівностороній Нехай х- коефіцієнт пропорційності, тоді ВК= 7х, а КС=6х; ВС=7х+6х=13х; Периметр 7х+13х+7х+13х=160

40х=160; х=160:40=4; Отже, ВК=7*4=28, а КС=6*4=24; тоді ВС=28+24=52см ; АВ=ВК=28см

Объяснение: