Висота прямокутного трикутника проведена до гіпотенузи дорівнює 5 см, а проекція одного з катетів

на гіпотенузу дорівнює 2 см. Знайдіть гіпотенузу.

Ответы на вопрос

Отвечает Арықбаева Самал.

Ответ:

14,5 см

Объяснение:

a=2 см

h= 5 см

c ?

h²=a*b ⇒ b=h²/a=5²/2=12,5 см; c=a+b=2+12,5=14,5 см