Знайдіть кути трикутника, якщо вони відносяться як 5 : 3 : 1.​


Ответы на вопрос

Отвечает Зазуляк Настюша.

Відповідь:

5+3+1=9

180/9=20° 1 кут

20*5=100° 2 кут

20*3=60° 3 кут

Пояснення: