знайди ривнобедреного трикутника основи якого доривнюе 5 см бична сторона на 2 см бильша за

основупериметр

Ответы на вопрос

Отвечает Темченко Христина.

Ответ:

Р = 19 см

Объяснение:

1) Знайдемо бічну сторону :

5 + 2 = 7 см

Оскільки трикутник рівнобедренний , то інша бічна сторна дорівнює 7 см.

2) Знайдемо периметр:

Р = а + в + с

Р = 7 + 7 + 5 = 19 см