!! Допоможіть будь ласка, інакше в мене буде 1 бал, дуже потрібно допомога !! Унаслідок

паралельного перенесення дане коло з центром на осі Ох переходить у коло (х - 2)² + (у - 4)² = 1. Складіть формулу даного кола і формули паралельного перенесення, якщо пряма, яка проходить через центри кіл, паралельна осі ординат​

Ответы на вопрос

Отвечает Ермошкин Дима.

Ответ:

Формула д аного кола: (х - 2)² + (у - 4)² = 1 Формула паралельного перенесення: (x - a)² + (y - b)² = 1, де a є координатою перенесення по осі х, а b координатою перенесення по осі у.

Отже, складена формула даного кола з урахуванням паралельного перенесення буде: (x - a - 2)² + (y - b - 4)² = 1