знайдіть площу повної поверхні правильної чотирикутної призми сторона основи якої дорівнює а, а

висота дорівнює Н

Ответы на вопрос

Отвечает Демедюк Андрей.

Ответ:

Загальна площа поверхні правильної чотирикутної призми може бути розрахована за формулою:

TSA = 2B + 4Ph

де TSA-Загальна площа поверхні, B - площа основи, а Ph - добуток периметра основи (p) і висоти (h) призми.

Площа основи може бути розрахована як:

B = a^2

де A-довжина сторони основи.

Периметр основи може бути розрахований як:

p = 4a

отже, Ph = P * h = 4a * H

Підставляючи ці значення у формулу для загальної площі поверхні, ми отримуємо:

SA = 2B + 4Ph = 2a^2 + 4(4a)H = 2a^2 + 16aH

Отже, загальна площа поверхні правильної чотирикутної призми зі стороною основи A і висотою H визначається як 2A ^ 2 + 16 aH.

Объяснение: