ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА! ДАЮ 30 БАЛЛОВ!!! Одна сторона трикутника вдвічі менша від другої і на 3 см

менша від третьої. Знайдіть середню сторону трикутника, якщо його периметр дорівнює 23 см. 5 см 8 см 10 см 15 см

Ответы на вопрос

Отвечает Ятманов Богдан.

Ответ:

16.5

Объяснение:

Позначимо сторони трикутника як a, b і c, з умови задачі відомо, що:

a = b/2

a + 3 = c

Також відомо, що периметр трикутника дорівнює сумі його сторін:

a + b + c = 23

Замінимо значення a і c з умови:

b/2 + b + (b/2 + 3) = 23

Розв'яжемо це рівняння для b:

2b + 6 = 46

2b = 40

b = 20

Тепер можна знайти значення a і c:

a = b/2 = 10

c = a + 3 = 13

Отже, середня сторона трикутника дорівнює:

(b + c)/2 = (20 + 13)/2 = 16.5 см.