(15б.)Два кути одного трикутрика дорівнюють двом кутам другого трикутника. Знайдіть сторони другого

трикутника, якщо периметр дорівнює 90 см, а сторони першого трикутника дорівнюють: 4см, 5см, 6см.

Ответы на вопрос

Отвечает Кашина Руслана.

Ответ:

24 см, 30 см, 36 см

Объяснение:

Дані трикутники подібні за першою ознакою подібності трикутників ( якщо два кути одного трикутника відповідно дорівнюють двом кутам іншого, то такі трикутники подібні).

Перииетр першого трикутника складає:

Р=4+5+6=15 см.

Визначаємо у скільки разів периметр другого трикутника більший від периметра першого, тобто визначаємо  кратність:

90:15=6

Знаходимо сторони другого трикутника:

4*6=24 см

5*6=30 см

6*6=36 см