Одна зі сторін трикутника в 4 рази менша від другої та на 12см менша від третьої. Знайдіть сторони

трикутника якщо його периметр дорівнює 72см Срочно дам 25 балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Василёнок Саша.

Ответ:

10 см, 40 см, 22 см

Объяснение:

Нехай одна із сторін трикутника х, тоді друга – 4х, а третя х+12

Складаємо рівняння

х+4х+(х+12)= 72

6х=72-12

Х=60:6

Х=10 – одна сторона

4х= 4*10=40 – друга сторона

Х+12=10+12=22 – третя сторона