Визнач величини кутів рівнобедреного трикутника ДАЕР, якщо зовнішній кутпри вершині Е, дорівнює

146°. ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНОО​

Ответы на вопрос

Отвечает Синицкая Алина.

Ответ:

якщо я зрозумів що трикутник АЕР то

кут АЕР=180-146=34

кут ЕАР=180-34=146/2=73