Осьовим перерізом конуса є трикутник, сторони якого дорівнюють 16 см, 16 см і 12 см. Висота

конуса дорівнює ?

Ответы на вопрос

Отвечает Зубко Ира.

Ответ:

Висота конуса дорівнює 14,83см

Объяснение:

r=d/2=12/2=6см

L=16см образуюча

За теоремою Піфагора:

h=√(L²-r²)=√(16²-6²)=

=√(256-36)=√220≈14,83см

Отвечает Кравчук Диана.

Ответ:

2√55 см

Объяснение: