Висоти паралелограма проведені з вершини тупого кута відповідно дорівнюють 4 см і 11 см а кут між

ними 70 градусів. знайти сторони паралелограма.

Ответы на вопрос

Отвечает Харюков Антон.

Объяснение:

мы должны с перва 4/0,5 которое =8 и надо 11/0,5=22.Та как S=a×b,мы должны 8×22×0.5=88см²