2. Радіус кола, описаного навколо квадрата, дорівнює 7√2 см. Знайдіть сторону квадрата і радіус

кола, вписаного в квадрат.​

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Паша.

Ответ:

Сторона квадрата дорівнює 14см

радіус вписаного кола 7см

Объяснение:

BD=2R=2*7√2=14√2 см

АВ=ВD/√2=14√2/√2=14см

r=AB/2=14/2=7 см