Знайдіть площу прямокутника, ширина й довжина якого дорівнюють 8см і 17см​


Ответы на вопрос

Отвечает Замлелова Анастасия.

Ответ:

S(площа)=136см

Объяснение:

S=a*b=17*8=136(cм)