5. (16) Площа трикутника дорівнює 15 см², а одна з його сторін - 6 см. Знайдіть висоту

трикутника, проведену до цієї сторони.

Ответы на вопрос

Отвечает Мищук Никита.

Ответ:

h = 2 * (площа трикутника) / (довжина сторони, до якої проведена висота)

h = 2 * 15 см² / 6 см = 5 см