Кут між векторами а і b дорівнює 120°, |а| = 7, |b| = 8. Знайдіть |а-b|


Ответы на вопрос

Отвечает Анохина Анастасия.

Ответ:

sqrt(169) = 13.

Объяснение:

|а - b|² = |a|² + |b|² - 2|а||b|cos(α),

де α - кут між векторами а і b

Так як кут між векторами дорівнює 120°, то cos(120°) = -1/2.

Отже, підставляючи дані в формулу, отримаємо:

|а - b|² = 7² + 8² - 2*7*8*(-1/2) = 49 + 64+ 56 = 169.

Отже, |а - b| = sqrt(169) = 13.