При паралельному перенесенні A(4;-2)→ B(-1;1), а C→D(-4;2). Знайдіть координати точки С.


Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Саша.

Ответ:

координати точки C будуть (-9, 5).

Объяснение:

При паралельному перенесенні точок A(4, -2) на B(-1, 1) та C на D(-4, 2), зміщення по координаті x та y залишається однаковим.

Для знаходження координат точки С, ми можемо використовувати зміщення з точок A до B. Застосуємо це зміщення до точки D.

Зміщення по координаті x:

Δx = xB - xA = -1 - 4 = -5

Зміщення по координаті y:

Δy = yB - yA = 1 - (-2) = 3

Тепер, застосуємо зміщення до координат точки D:

xC = xD + Δx = -4 + (-5) = -9

yC = yD + Δy = 2 + 3 = 5

Отже, координати точки C будуть (-9, 5).

Отвечает Пасічник Максим.

Відповідь:

При паралельному перенесенні точка С перейде в точку D з таким же відхиленням за кожною координатою, як у векторі перенесення AB.

Вектор перенесення AB обчислюється як різниця координат B і A:

AB = (x2 - x1, y2 - y1) = (-1 - 4, 1 - (-2)) = (-5, 3)

Таким чином, вектор перенесення AB дорівнює (-5, 3).

Щоб знайти координати точки C, додамо вектор перенесення AB до координат точки D:

C = D + AB = (-4, 2) + (-5, 3) = (-4 - 5, 2 + 3) = (-9, 5)

Таким чином, координати точки C дорівнюють (-9, 5).