Представ дроби 1/6,1/11 і 2/11 у вигляді дробу зі знаменником 66 Допоможіть!


Ответы на вопрос

Отвечает Мацько Софья.

Відповідь:

див. пояснення

Покрокове пояснення:

1/6=11/66

1/11=6/66

2/11=12/66