У прямокутному трикутнику з катетами a i b та гіпотенузою с, якщо а=√17, с=9 ​ и еще У

прямокутному трикутнику з катетами a i b та гіпотенузою a, якщо b=3√3, с=6 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Рубчинский Дима.

1. У прямокутному трикутнику з катетами a і b та гіпотенузою а, якщо в=3/3, с=6

2. Запишемо відомі дані:

a = c

b = 3/3

c = 6

Ми знаємо, що в прямокутному трикутнику квадрат гіпотенузи дорівнює сумі квадратів катетів. Тобто маємо таке рівняння:

c^2 = a^2 + b^2

Підставимо відомі значення:

(6)^2 = a^2 + (3/3)^2

36 = a^2 + 1/3^2

36 = a^2 + 1/9

36 - 1/9 = a^2

323/9 = a^2

Витягнемо корінь з обох сторін:

a = √(323/9)

a ≈ 3.86

Таким чином, перший катет трикутника дорівнює приблизно 3.86, другий катет дорівнює 3/3, а гіпотенуза дорівнює 6. Отже, ми маємо такий прямокутний трикутник з катетами a ≈ 3.86, b = 3/3 та гіпотенузою c = 6.