Треугольник АВС: АВ=4см,ВС=7СМ,уголВ=60⁰.Найти АС​


Ответы на вопрос

Отвечает Акивис Мария.

Ответ:

Объяснение:Для знаходження сторони АС у трикутнику АВС, ми можемо скористатися теоремою косинусів.

Теорема косинусів говорить, що в кутовому трикутнику квадрат сторони, що лежить напроти даного кута, дорівнює сумі квадратів двох інших сторін, зменшених на добуток цих сторін і косинуса даного кута.

У даному випадку, маємо:

AB = 4 см (відома сторона)

BC = 7 см (відома сторона)

∠B = 60° (відомий кут)

Ми шукаємо сторону AC.

Застосуємо теорему косинусів:

AC^2 = AB^2 + BC^2 - 2 * AB * BC * cos(∠B)

Підставимо відомі значення:

AC^2 = 4^2 + 7^2 - 2 * 4 * 7 * cos(60°)

Виконуємо обчислення:

AC^2 = 16 + 49 - 56 * cos(60°)

AC^2 = 65 - 56 * (1/2)

AC^2 = 65 - 28

AC^2 = 37

Знаходимо квадратний корінь з обох боків:

AC = √37

AC ≈ 6.08 см

Таким чином, довжина сторони АС приблизно дорівнює 6.08 см.