Середня лінія трапеції дорівнює 8 см. Знайдіть основи трапеції, якщо одна з них на 4 см більша за

другу

Ответы на вопрос

Отвечает Карпов Владислав.

Ответ:Середня лінія трапеції дорівнює середньому арифметичному її основ. Отже, якщо одна з основ трапеції на 4 см більша за другу, то можна позначити меншу основу як x, а більшу - як x + 4. Тоді середня лінія дорівнює (x + x + 4)/2 = 8 см. Звідси можна обчислити x: 2x + 4 = 16, звідки x = 6. Отже, менша основа трапеції дорівнює 6 см, а більша - 6 + 4 = 10 см.

Объяснение: