Знайдіть скалярний добуток векторів ã i b, якщо ā(2;-1), 6(3;-3).​


Ответы на вопрос

Отвечает Агафонова Саида.

Ответ:

Для знаходження скалярного добутку векторів, потрібно перемножити відповідні координати векторів та додати їх.

Дано вектори:

ã (2, -1)

b (3, -3)

Скалярний добуток векторів ã і b обчислюється наступним чином:

ã · b = (2 * 3) + (-1 * -3)

= 6 + 3

= 9

Отже, скалярний добуток векторів ã і b дорівнює 9.