Знайти катети рівно бедраного трикутника, якщо гіпотенуза його √8 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Фуксина Виктория.

Ответ:

Нехай a і b - катети рівностороннього трикутника, а c - гіпотенуза. За теоремою Піфагора, відомо, що для будь-якого прямокутного трикутника:

c^2 = a^2 + b^2

У нашому випадку, маємо рівносторонній трикутник, тому a = b. Підставляємо це у формулу:

c^2 = a^2 + a^2 = 2a^2

Також відомо, що c = √8. Підставляємо це значення:

(√8)^2 = 2a^2

8 = 2a^2

a^2 = 4

a = 2

Объяснение:

Таким чином, кожен з катетів рівнобедреного трикутника дорівнює 2 см.