Кути трикутника A B C пропорційні числам 1 2 і 3. Знайдіть кути трикутника ABC


Ответы на вопрос

Отвечает Пичуев Давид.

Нехай кути трикутника ABC дорівнюють x, 2x та 3x градусів.

Оскільки сума кутів у трикутнику дорівнює 180 градусам, то:

x + 2x + 3x = 180

Отримуємо:

6x = 180

x = 30

Тоді:

Перший кут: x = 30 градусів

Другий кут: 2x = 2 × 30 = 60 градусів

Третій кут: 3x = 3 × 30 = 90 градусів

Отже, кути трикутника ABC дорівнюють 30 градусів, 60 градусів та 90 градусів.