У трикутнику ABC кут A= куту B =47°, відрізок CK є бісектрисою трикутника. Визнач довжину сторони

AB якщо AK=7 см.Помогите пожалуйста!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Клинёв Кирилл.

Ответ:

За теоремою про бісектрису в трикутнику відомо, що відрізок BK ділить сторону AC у відношення, що дорівнює відношенню сторін AB і BC. Якщо кути A і B рівні, то сторони AB і BC також рівні. Тому ми можемо записати:

AK = BK = 7 см

Також за теоремою синусів ми можемо записати відношення довжини сторінки трикутника, що відповідає кутам A і B:

AB / sin(C) = AC / sin(B) = BC / sin(A)

Якщо кути A і B рівнів, то ми можемо спростити формулу до наступної:

AB / sin(C) = BC / sin(A)

Підставляємо відомі значення:

AB / sin(C) = BC / sin(47°)

AB / sin(C) = AB / sin(47°)

sin(C) = sin(47°)

Якщо кут C є гострим кутом, то sin(C) > 0, тому ми можемо записати:

С = 47°

Таким чином, трикутник ABC є рівнобедреним і рівнобічним з кутами 47°, 47° і 86°. Для знаходження довжини сторони AB нам потрібно знайти довжину сторони BC. За теоремою синусів ми можемо записати:

BC / sin(86°) = AK / sin(47°)

BC = sin(86°) * AK / sin(47°) ≈ 14,61 см

Через яку сторону BC дорівнює сторону AB, то ми можемо записати:

AB = BC ≈ 14,61 см

Тому довжина сторони AB дорівнює близько 14,61 см.

Отвечает Пафиков Виктор.

Ответ:

АВ=14

Объяснение:

Вирішуємо за властивостю бісектриси. Пояснення на фото.