Дві сторони трикутника дорівнюють 6 см і 10 см, а кут між ними дорівнює 60°. Знайдіть периметр

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Вика.

Ответ:

третья сторона=v(6^2+10^2-2*6*10*cos60)=v(36+100-120*1/2)=v(136-60)=v76=2v19 см

Объяснение: