Знайти висоту трикутника, проведену до сторони 9см, якщо площа трикутника 81см2.


Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Даша.

Ответ:

Висота трикутника дорівнює 18 см

Объяснение:

Знайти висоту трикутника, проведену до сторони 9см, якщо площа трикутника 81см²

  • Площа трикутника рівна половині добутку сторони трикутника на висоту, опущену до цієї сторони.

\boxed {\bf S=\frac{1}{2}a\cdot h_a }

У трикутнику АВС BD - висота, що проведена до сторони АС.

АС = 9 см.

Площа ΔАВС:

\bf S_{ABC}=\dfrac{1}{2}\cdot  BD\cdot AC

BD=\dfrac{2\cdot S}{AC} =\dfrac{2\cdot 81}{9} =2\cdot 9=\bf 18  см

BD = 18 cм

#SPJ1