Сторони трикутника можуть дорівнювати... 4 см, 5см, 7 см . 10 см, 8.см, 2 см . 8 см, 8 см, 17 см .

6 см 3см 10 см. Помогите пожалуста срочнр надо дам 50​

Ответы на вопрос

Отвечает Левкина Карина.

Ответ:

Объяснение:

4 + 5 = 9 > 7 => можуть виконано нерівність трикутника

8 + 2 = 10 = 10 => не можуть не виконано нерівність трикутника

8 + 8 = 16 < 17 => не можуть не виконано нерівність трикутника

6 + 3 = 9 < 10  => не можуть не виконано нерівність трикутника