Будьласка надіюсь на вас як най скорше Скласти рівняння прямої що проходить через точку m(3;-4)

утворують з додатнім напрямком осі абцис кут 45 градусів срочноо як най скороше дякую!

Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко София.

Ответ:y=x-7

Объяснение:y=kx+b

k= tg45°=1

-4=3+b

b=-7

y=x-7