Знайти коефіцієнт n та другий розв'язок рівняння, якщо один з розв'яків дорівнює 1. х² - nx + 5

=0​​

Ответы на вопрос

Отвечает Федотов Миша.

Ответ:     n  = 6 .

Объяснение:

     х² - nx + 5 = 0​​ ;   х₁ = 1  ;   х₂ - ?

 Підставимо у рівняння  х = 1                                                  

     1² - n * 1 + 5 = 0 ;  

      1 - n + 5 = 0 ;

              n = 1 + 5 = 6 .

  В  -  дь :  n  = 6 .