Допоможіть!!! Хоть трішки ___ У ПРЯМОКУТНОМУ ТРИКУТНИКУ ABC кутC=90 градусів, AB=c, AC=b, CB=a.

2) кут cos кута А, якщо a=6, c=10.

Ответы на вопрос

Отвечает Давыдов Влад.

Ответ:

CosA=b/c; b=√(c²-a²)=√(100-36)=√64=8

CosA=8/10=0,8