Градусні міри внутрішніх односторонніх кутів, утворених при перетині двох паралельних прямих

січною, відносяться, як 4:6 Знайти ці кути.СРОЧНОООО​

Ответы на вопрос

Отвечает Бродский Иосиф.

Ответ:

1 кут - 72° 2 кут - 108°

Объяснение:

Нехай k - коефіцієнт пропорційності, тоді:

4k + 6k = 180°

10k = 180°

k = 18° (180 / 10)

4k = 18*4 = 72°

6k = 18*6 = 108°.