Одна зі сторін трикутника дорівнює 10 см. Знайти висоту трикутника проведену до цієї сторони, якщо

його площа дорівнює 35 см^2

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:


Відповідь: 7 см

Объяснение:

S=1/2ah

35=1/2*10*h,  h=35*2:10=7