Радіус кола дорівнює 2√3 см знайдіть сторону правильного трикутника описаного навколо цбого кола​


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Агилаш.

Ответ:

по формуле

r=(a√3)/6

тогда

a=6r/√3=6*2(√3)/√3=12

Объяснение: