Діагональний переріз правильної піраміди - прямокутний трикутник із гіпотенузою 8см. Знайдіть

висоту піраміди​

Ответы на вопрос

Отвечает Юстинова Анжелка.

Ответ:

AB=BC=CD=AD=8SA=SB=SC=SD=10AC=√AB²+BC²=√8²+8²=8√2AO=OC=4√2SO=√SA²-AO²=√10²-(4√2)²=√100-32=√68=2√17

Объяснение: