В рівнобедреному прямокутному трикутнику катет дорівнює 3 см. Знайти гіпотенузу цього трикутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Глебова Наталия.

Ответ:

3√2 см

Объяснение:

Трикутник рівнобедрений, отже обидва катети по 3 см.

Знайдемо гіпотенузу за теоремою Піфагора

с²=а²+в²=3²+3²=9+9=18;  с=√18=3√2 см