Сторони основи прямого паралелепіпеда дорівнюють 4√3 см і 5 см та утворюють між собою кут 60°.

Знайдіть об’єм паралелепіпеда, якщо його бічне ребро дорівнює 10 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Горин Геннадий.
Ответ:
300см³

Решение:
Sосн=4√3*5*sin60°=20√3*√3/2=
=30см²
V=Sосн*h=30*10=300см³