знайдіть кути рівнобедреного трикутника якщо його зовнішній кут при вершині між бічними сторонами

дорівнює 80 градусів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Полина.

Ответ:

40°,40°,100°

Объяснение:

внутрішній кут між бічними сторонами=180-80=100°

у кожному трикутнику сума кутів 180°

у рівнобедреному трикутнику кути при основі рівні

сума 2 кутів=180-100=80°

кути рівні, тому один кут=80÷2=40°

отже інший кут теж рівний