Сторони трикутника АБС а=8м,б=6м,с=10м.Знайдіть найменшу сторону подібного йому трикутник

А1Б1С1,якщо найбільша сторона С1 = 12м

Ответы на вопрос

Отвечает Галимова Диана.

Ответ:

б₁=7,2 м

Объяснение:

с₁/с=12/10=1,2

б₁=6*1,2=7,2 м