Знайдіть кути трикутника якщо їхні градусні міри відносяться як 3:5:7


Ответы на вопрос

Отвечает Сатыбаев Нурдаулет.

Ответ:

36°, 60°, 84°

Объяснение:

Сума кутів трикутника становить 180°. Нехай ∠1=3х°,  ∠2=5х°,  ∠3=7х°, тоді 3х+5х+7х=180;  15х=180;  х=12

∠1=12*3=36°;  ∠2=12*5=60°;  ∠3=12*7=84°