Квадрат зі стороною 8 см обертають навколо однієї з його сторін. Знайдіть: 1) площу осьового

перерізу утвореного циліндра; 2) площу повної поверхні цього циліндра.

Ответы на вопрос

Отвечает Александров Александр.

Ответ:

1)128см²

2)256π см²

Объяснение:

Квадрат АВСО- вращение вокруг стороны АО.

R=OC=8см

h=AO=8см

РС=2*ОС=2*8=16см

S(MBCP)=PC*BC=16*8=128см²

Sпол=2*πR²+2πRh=2*π*8²+2π*8*8=

=128π+128π=256π см²