Міська рада ухвалила рішення заасфальтувати двохсотметрову прямолінійну ділянку шляху завширшки 15

м. Товщина асфальту на цій дорозі має бути 5 см. Скільки машин асфальту потрібно для виконання цих робіт, якщо густина асфальту дорівнює 2,4 т/м 3, а вантаж­ ність машини - 5 т?

Ответы на вопрос

Отвечает Барахтей Софія.

Ответ:

Объяснение:

1, сколько потребуется материала для асфальтирования дорожки

( Расчет объема )

V= L*b*h

L = 200 m. - длина

b = 15 m. - ширина

h = 5 cm= 0,05 m. высота

V = 200 *15*0,05 = 150 m^3

2) расчет массы требуемого материала

М= р*V

p - плотность = 2,4 т/м^3

М = 150 * 2,4 = 360 т

3. Расчет количества машин N.

N = M / m

m - грузоподъёмность одной = 5

N = 360/5 = 72 шт. Потребуется