осьовий переріз конуса - правильний трикутник зі стороною 10 см. Знайдіть радіус основи та висоту

конуса.​

Ответы на вопрос

Отвечает Иценко Егор.

Ответ:

Объяснение:

У конусі  осьовий переріз конуса ΔSАВ  - правильний трикутник ;

AB = 10см .     R = 1/2 AB = 1/2 * 10 = 5 ( см ) ; висота  SO конуса є висотою

правильного ΔSАВ , тому  SO = H = AB√3/2 = 10√3/2 = 5√3 ( см ) .

    В - дь :   R = 5 см ,  Н = 5√3 см .