СРОЧНО Знайдіть суміжні кути, якщо їх градусні міри відносяться як 9 : 11 А. 90 и 110Б. 81 и 81В.

20 и 116Г. 81 и 99

Ответы на вопрос

Отвечает Николаис Савелий.

\it\angle1=9x~~;~~\angle2=11x~~;\angle1+\angle2=180^\circ~~\Longrightarrow~~9x+11x=180~;20x=180~~; x=180:20~~;x=9~~\Rightarrow \angle1=9x=9\cdot9=81^\circ~~;\angle2=11x=11\cdot9=99^\circ~~~~~\Rightarrow \boxed{\bf 81^\circ ~~u~~99^\circ} .

Отвечает Парач Николай.

Ответ:

А нехай кути дорівнюють 9х і 11х разом 180 градусів тоді

9х+11х=180 180-90=110

20х=180

х=90

Відповідь А