Тең бүйірлі үшбұрыштың табаны 8, 7 см бүйір қабырғасы табанынан есе артық үшбұрыштың примерін тап

срочно !!​

Ответы на вопрос

Отвечает Викторов Егор.

Ответ:

с =8,7см

а=b=2×c=2×8,7=17,4см

Р=a+b+c

P=8,7+17,4+17,4=43,5см