5. Дано трикутник АВС, дві сторони якого дорівнюють АВ = 7 см, ВС = 9 см, а медіана ВМ=7 см.

Знайти довжину сторони АС.

Ответы на вопрос

Отвечает Мартинюк Марійка.

Ответ:

За формулою медіани в трикутнику, довжина медіани ВМ дорівнює половині довжини сторони АС.

Отже, АС = 2 * ВМ = 2 * 7 см = 14 см.

Таким чином, довжина сторони АС дорівнює 14 см.